Narty Fischer Trinity

Narty Trinity Fischer’a to sportowe, dynamiczne, lekkie – typowo damskie narty. Pozwalają ambitnym Paniom pokazać, że narciarstwo to nie tylko domena mężczyzn. Nowe Trinity uwodzą i zniewalają swoim wyglądem. Zastosowana innowacyjna technologia Air Tec gwarantuje lekkość i dynamikę na stoku. Ta narta nie zawodzi!

narty_damskie_fischer_trinity

Technologie:

Technologia Air Tec– lekkość bez kompromisów. Specjalnie opracowana i opatentowana technologia, stworzona dla sektora sprzętu biegowego, głównie w celu redukcji masy. Od teraz Fischer oferuje to rozwiąnie także w narciarstwie alpejskim. Drewniany rdzeń Air Tec, którego budowa oparta jest na frezowanej strukturze, jest o 25% lżejszy i jednocześnie wyróżnia się doskonałą sztywnością skrętną i sprężystością.

Z jednej strony, frezowana struktura sprawia, że rdzeń jest o 25% lżejszy, a z drugiej pozostaje niezwykle sprężysty.

Air TecTI – All Mountain- Frezowana (by zmniejszyć wagę) podwójna skorupa Titanal znajduje się na całej długości narty: dla mniejszej wagi i ekstremalnej wydajności.

Air Tec TI – Freeride/Tour- Titanal w miejscach wiązań polepsza stabilność narty i czyni ją mniej podatną na złamania.

WARSTWOWA KONSTRUKCJA = NAJWYŻSZE OCZEKIWANIA- Charakterystyka topowej narty musi wiązać się z konstrukcją Sandwich Sidewall, czyli drewnianym rdzeniem w połączeniu ze ścianami bocznymi z polimeru ABS. Tworzą one konstrukcję warstwową, bez której nie istnieją produkty najwyższej jakości od Fischera.