Narty Fischer RC4 Speed

Nowy model RC4 Speed z kolekcji 2016/2017 oparty jest na konstrukcji legendarnego Superiora SC. Są to narty dynamiczne z perfekcyjną slalomową geometrią. Napakowane znanymi już technologiami Fischera. Przeznaczone do jazdy krótkimi i średnimi łukami, oferują topową wydajność, ale pozostają przyjazne w użytkowaniu.

Nowy model RC4 Speed z kolekcji 2016/2017 oparty jest na konstrukcji legendarnego Superiora SC. Są to narty dynamiczne z perfekcyjną slalomową geometrią. Napakowane znanymi już technologiami Fischera. Przeznaczone do jazdy krótkimi i średnimi łukami, oferują topową wydajność, ale pozostają przyjazne w użytkowaniu. Są jednocześnie niezwykle dynamiczne, zwrotne i stabilne. Te nadzwyczajne narty o slalomowej charakterystyce wgniotą Cię w stok z wrażenia! Z drewnianym rdzeniem, podwójną warstwą titanalu, zawodniczymi technologiami oraz Rockerem On Piste- to musi działać na wyobraźnię. Zastosowane technologie: Concave Sidewall – Nowy kształt ścian bocznych narty ułatwia prace serwisowe, ale także wejście na krawędź. Beech Poplar Wood Core- Drewniany rdzeń narty wykonany z dwóch odmian drzewa - specjalnej odmiany Buku oraz Topoli. Dla uzyskania najlepszych właściwości drewno pozyskiwane jest z drzew w odpowiednim wieku. Dzięki temu drewno jest twarde, o dużej wytrzymałości i doskonałych parametrach technicznych. Drewno z Buku zapewnia stabilność połączona z lekkością i doskonale zbalansowany flex narty. Dodatkowo dzięki swoim właściwością drewno topolowe poprawia płynność jazdy na nartach i nadaje nartą większej zwrotności. Air Carbon TI 0,5- drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda. On Piste Rocker- krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. Rocker pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły. Powertrack- Optymalne rozwiązanie dla narciarza. Niska i niewielka wysokość dla szybkiej reakcji. Nieinwazyjny system montażu. Sintered Bases- Spiekany ślizg zapewnia najwyższe osiągi, jest trwały i łatwy utrzymaniu. Bardzo dobrze absorbuje wosk, nasmarowany jest znacznie szybszy od tłoczonego. Ma dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny.

Są jednocześnie niezwykle dynamiczne, zwrotne i stabilne. Te nadzwyczajne narty o slalomowej charakterystyce wgniotą Cię w stok z wrażenia! Z drewnianym rdzeniem, podwójną warstwą titanalu, zawodniczymi technologiami oraz Rockerem On Piste- to musi działać na wyobraźnię.

Zastosowane technologie:

Concave Sidewall – Nowy kształt ścian bocznych narty ułatwia prace serwisowe, ale także wejście na krawędź.

Beech Poplar Wood Core- Drewniany rdzeń narty wykonany z dwóch odmian drzewa – specjalnej odmiany Buku oraz Topoli. Dla uzyskania najlepszych właściwości drewno pozyskiwane jest z drzew w odpowiednim wieku. Dzięki temu drewno jest twarde, o dużej wytrzymałości i doskonałych parametrach technicznych. Drewno z Buku zapewnia stabilność połączona z lekkością i doskonale zbalansowany flex narty. Dodatkowo dzięki swoim właściwością drewno topolowe poprawia płynność jazdy na nartach i nadaje nartą większej zwrotności.

Air Carbon TI 0,5- drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

On Piste Rocker- krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. Rocker pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Powertrack- Optymalne rozwiązanie dla narciarza. Niska i niewielka wysokość dla szybkiej reakcji. Nieinwazyjny system montażu.

Sintered Bases- Spiekany ślizg zapewnia najwyższe osiągi, jest trwały i łatwy utrzymaniu. Bardzo dobrze absorbuje wosk, nasmarowany jest znacznie szybszy od tłoczonego. Ma dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny.